24. 2. v 16h IRENA FUCHSOVÁ - beseda, autogramiáda

Irena FuchsováV úterý 24. února v 16.00 bude v Domě knihy Knihcentrum besedovat česká spisovatelka a publicistka Irena Fuchsová. Nová kniha Mikuš, Julie, Josef, Katka, Petr, Klárka, Karel, Irena, Hana, Rudolf, Marie, Alenka, Ladislav, David, Adélka je pro malé, větší i velké čtenáře. Jmenuje se pestře a je to první kniha pro děti, kterou Irena Fuchsová napsala. Čtěte a uvidíte, že to, co prožije desetiletý Mikuš Kopřiva z Kolína, od 5. prosince 2012 do 5. listopadu 2013, je stejně pestré jako název knihy.
Irena Fuchsová  je česká spisovatelka a publicistka, původním povoláním divadelní nápovědka v pražském Činoherním klubu. Svoji první knihu vydala v roce 2001, od té doby jí vyšlo již více jak třicet knížek. Jedná se o oblíbenou autorku povídek a fejetonů, která své práce, mimo jiné, také publikuje v různých ženských a společenských časopisech (ONA DNES, DOMA DNES). Od roku 1968 pracovala v kolínském divadle jako uklízečka a šatnářka a v roce 1970 zde nastoupila jako nápovědka. V roce 1993 bylo kolínské divadlo zrušeno a nastupuje na místo nápovědky v Činoherním klubu. Její první vydaná kniha se jmenuje „Divadelní Vejšplechty“ a vyšla v roce 2001. Od té doby vydává ročně 2 až 4 knihy. Některé ze svých knih sama také namlouvá pro nevidomé.

Pokud si chcete zarezervovat místo na této akci, můžete telefonicky na čísle 607 082 029 nebo emailem na rezervace.ostrava@knihcentrum.cz.


Přidat komentář