6. 11. v 16h LADISLAV ŠPAČEK: Obrazová etiketa - beseda, autogramiáda

Chcete dodržet pravidla etikety, ale nelákají vás příliš dlouhé texty? Pak oceníte knihu Obrazová etiketa Ladislava Špačka, který zavítá do Domu knihy KNIHCENTRUM v pátek 6. 11. v 16 hodin.
Obrazová etiketa poskytuje podrobné informace o pravidlech chování ve všech oblastech rodinného a společenského života i světa byznysu – to vše jen formou fotografií. Kniha obsahuje všechny podstatné okruhy etikety, jako je oblékání, stolování, seznamování, představování a zdravení, ples, promoce, chování ve vlaku či tramvaji, ve firmě a úřadu a mnoho dalších, a prezentuje je jen fotografiemi, text se omezuje na stručné popisky. Obraz je mnohdy názornější než text, ve zlomku vteřiny nám řekne to, co text musí zdlouhavě vysvětlovat. OBRAZOVÁ ETIKETA je moderní etiketa vyjádřená moderní formou. Popisky jsou české a anglické, kniha se proto hodí jako studijní příručka i jako dárek pro naše i zahraniční manažery, pro klienty a účastníky firemních workshopů a eventů. Zajímavostí je, že v knize kromě profesionálních modelek a modelů se objevují skuteční rektoři, právníci, soudci, profesoři, ředitelé a manažeři.
Ladislav Špaček je původním povoláním pedagog. Vyučoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, v letech 1990–1992 byl redaktorem a moderátorem Československé televize. Od roku 1992 působil téměř jedenáct let na Pražském hradě jako mluvčí prezidenta Václava Havla. Účastnil se bezpočtu vrcholných společenských událostí, jako doprovod prezidenta republiky navštívil více než 50 zemí světa, setkal se s desítkami prezidentů a členů královských rodin. Je autorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa a napsal řadu knih o etiketě: Etiketa, Velká kniha etikety, Nová velká kniha etikety, Komiksová etiketa, Špaček v porcelánu, sérii Malých knih etikety – pro celou rodinu, pro manažery, u stolu, pro firmu a úřad, pro každý den, je autorem hry Starling aneb Etiketa hrou, etikety pro děti Dědečku, vyprávěj, a knihy vzpomínek Deset let s Václavem Havlem. Jeho poslední publikací je obsáhlá Business etiketa a komunikace. Působí jako konzultant v oboru komunikace a etikety, pořádá přednášky pro top manažery firem a úřadů a pro politiky.  

Rezervujte si místo e-mailem na rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky na čísle 607 082 029.
Během měsíce listopadu se zúčastněte slosování o vstupenky na Slezskoostravský hrad.
Projekt Dům knihy živě je spolufinancován Statutárním městem Ostrava.

              
Přidat komentář