Nejnovější články
Nejoblíbenější

9.11. v 10:00 - 11:00 h. Ivana Peroutková: Ukradený prsten. Čtení dětem.


Ivana Peroutková bude předčítat dětem ze své nejnovější knihy

 

Čtvrtek 9. listopadu v 10.00 – 11.00 hodin – Ivana Peroutková: Ukradený prsten; DŮM KNIHY Knihcentrum.cz.


Spisovatelka, redaktorka a překladatelka Ivana Peroutková bude předčítat dětem ze své nejnovější knihy Ukradený prsten. Autorka pochází z Karviné, vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor Divadelní a filmová věda. Po škole publikovala divadelní recenze, krátce pracovala v Československé televizi a pak jako redaktorka nakladatelství Panorama.


Prvotina Ivany Peroutkové Na vahách života vyšla v roce 1992. Následovaly převyprávěné Staré pověsti české (ABR) a v roce 2000 novela Dům s vůní zmoklé psí srsti (Artur). V dalších letech napsala několik dětských knížek: Anička a její kamarádkyAnička ve městě a celou řadu dalších. Publikovala také dva romány. Je scenáristkou komiksové verze Foglarovy knihy Hoši od bobří řeky. Žije v Praze. Má dceru a dva syny.

   

Ukradený prsten

Frantík Lebeda je na svůj věk menší a drobnější, ale hlavu má plnou snů a nápadů. Však už o prázdninách vyřešil případ ztracené vzácné cukřenky tety Emilky. A zdá se, že ani na podzim nebude Frantík zahálet. Stal se totiž nechtěným svědkem přepadení starožitnictví, a to nemůže nechat jen tak! Po horké stopě se nepustí sám, má dva osvědčené pomocníky Matěje a Zdíšu. A jednoho nového – vlčáčka Kazana. Kamarádi, tak vzhůru do pátrání!

 

Využijte 10% slevu na vybraný titul uvedeného autora, platnou od 1. 11. 2017 do dne události. Sleva vám bude odečtena na pokladně při nákupu na prodejně v DOMĚ KNIHY Knihcentrum.cz. Nevztahuje se na nákup v eshopu. 

 

Rezervujte si místo na webových stránkách www.knihcentrum-ostrava.cz/rezervace. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!


Informace o akcích  v DOMĚ KNIHY naleznete také v mobilní aplikaci Moje Ostrava, kterou lze zdarma stáhnout pro Android i iOS

Akce v rámci projektu Dům knihy Živě!!! spolufinancuje statutární město Ostrava

Přidat komentář