BLACK FRIDAYI letos se na osmi našich prodejnách můžete těšit na Black Friday se skvělou slevou 30 % na veškerý sortiment. Přijďte si v pátek 24. 11. 2017 vybrat knihy, hračky, kalendáře, papírenské a jiné zboží a využijte možnost pořídit vánoční dárky s výrazně nižší cenou. Otevřeno pro vás budeme mít výjimečně od 7 hodin až do nákupu posledního zákazníka.

 

Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi.

 

Událost se koná na těchto prodejnách:

KNIHCENTRUM.cz Blansko, Rožmitálova 5/7

DŮM KNIHY Knihcentrum.cz, Ostrava, Smetanovo náměstí

Knihcentrum.cz Český Těšín, Hlavní 19

Knihcentrum.cz Hlučín, Mírové náměstí 25

KNIHCENTRUM.cz Louny, Pražská 88

Knihcentrum.cz Nový Jičín, OC GALERIA Shopping, Generála Hlaďo 25

Knihcentrum.cz Opava, Hrnčířská 5

Knihcentrum.cz Opava OC Silesia, Těšínská 44

 

Pravidla a podmínky akce Black Friday:

 

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1. KNIHCENTRUM.CZ s. r. o., se sídlem Smetanovo náměstí 222/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, IČ: 27854507, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 31781 (dále jen organizátor), organizuje v termínu 24. 11. 2017 marketingovou akci pod názvem Black Friday (dále jen marketingová akce) a tímto stanoví pravidla a podmínky uvedené akce:

 

2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY MARKETINGOVÉ AKCE

2.1. Pokud v období 24. 11. 2017 zákazník, který je fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky, provede v kamenné prodejně Knihcentrum.cz Ostrava, Blansko, Český Těšín, Nový Jičín, Opava – Hrnčířská, Opava – OC Silesia, Hlučín, Louny nákup zboží, může na vyžádání dostat 30 % slevu na již nezlevněný sortiment. Viz další podmínky marketingové akce.

2.2. Tato marketingová akce platí pro nákup ve výše uvedených kamenných prodejnách KNIHCENTRUM.cz v daném období. Marketingová akce platí na nákup jakéhokoliv produktu, neplatí na zlevněné zboží, dárkové poukazy nebo elektronický dárkový poukaz na e-shopu KNIHCENTRUM.cz. Nákup zboží v prodejně musí být realizován v období dne 24. 11. 2017.

2.3. Tato marketingová akce probíhá pouze ve vybraných kamenných prodejnách KNIHCENTRUM.cz a nijak se nevztahuje na e-shop KNIHCENTRUM.cz. Každá z prodejen si vyhrazuje právo na vlastní přizpůsobení pravidel.

2.5. Tato marketingová akce běží zároveň s obchodními podmínkami www.KNIHCENTRUM.cz.


3. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

3.1. Organizátor není zodpovědný za technické chyby a omyly vzniklé v průběhu marketingové akce.

3.2. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel, délku trvání, jakož i na zrušení marketingové akce jednostranně a z jakéhokoliv důvodu.

3.3. Organizátor má právo jednostranně vyřadit zákazníka z marketingové akce v případě podezření z porušení pravidel marketingové akce nebo použití neregulérních postupů. V případě vyloučení zákazníka z marketingové akce nemá takový zákazník právo na 30% slevu a na úhradu nákladů, nebo škody, které by mu mohly vzniknout.

3.4. Organizátor marketingové akce není zodpovědný za škody na majetku, na lidech, na věcech, dále za zdravotní újmy způsobené získáním slevy. 

3.5. Organizátor marketingové akce není zodpovědný za správnost uplatnění slevy ve vybraných prodejnách.

3.6. Zákazníci vyslovují svůj úplný a bezpodmínečný souhlas s těmito pravidly a zároveň berou na vědomí, že na získání 30% slevy nevzniká právní nárok, sleva je neměnná a nevratná, ani není možné ji nahradit jinou slevou, dárkem a/nebo poukázkou.

3.7. Tyto podmínky nejsou závaznou nabídkou ani veřejnou nabídkou k uzavření smlouvy.

3.8. Tato pravidla marketingové akce nabývají účinnost dnem jejich vyhlášení.


Ostrava 21. 11. 2017 

Přidat komentář