RSS

KNIHCENTRUM.CZ - aktuálně

Můžete si vydělat 90 Kč až 130 Kč za hodinu podle skutečně odvedené práce.
KNIHA ZADARMO V DOMĚ KNIHY KNIHCENTRUM.cz Ostrava. Chceš slevu 30, 50 nebo 70%? Či rovnou knihu zdarma? Čím více knih nakoupíš, tím větší slevu máš. KNIHCENTRUM.CZ – nejlepší místo pro nákup knih.
neděle
3
prosinec
15:00
Přijďte si s dětmi užít zábavné tvoření s edicí TOPP, na které bude dohlížet Mikuláš, čert a anděl. Odměnou za krásné výtvory, odrecitovanou básničku či zazpívanou písničku bude dětem správná mikulášská nadílka. Na akci je nutná rezervace za poplatek 50 Kč/dítě.
pondělí
4
prosinec
16:00
Beseda a autogramiáda autora kuchařských bestsellerů, zakladatele Pražského kulinářského institutu a oblíbeného popularizátora gastronomie. Autor tentokrát představí svou novou knižní edici Jednoduše & dokonale, přičemž první kuchařka v pořadí je zaměřena na přípravu kuřete.
úterý
5
prosinec
16:00
Setkání s režisérem Michałem Znanieckým, dirigentem Zdeňkem Klaudou, představiteli hlavních rolí barytonistou Jiřím Hájkem (Agamemnon), sopranistkou Michaelou Popik Kuštekovou (Iphigenia) a dramaturgyní opery NDM Evou Mikuláškovou u příležitosti uvedení opery Christopha Willibalda Glucka Ifigenie v Aulidě.
středa
6
prosinec
16:00
Setkání s autorem libreta a režisérem Šimonem Cabanem, autorem hudby Borisem Urbánkem, s alternujícími představiteli titulních rolí Radkem Melšou a Adamem Živnůstkou, Patricií Janečkovou a Martinou Šnytovou a dramaturgem souboru opereta/muzikál NDM a spoluautorem libreta Patrickem Fridrichovským u příležitosti světové premiéry divadelní podoby výpravného romantického muzikálu na motivy hry Williama Shakespeara.
čtvrtek
7
prosinec
16:00
Básník, spisovatel, dramatik, autor četných knih pro děti Jiří Žáček dokázal ve své tvorbě zkřížit lyriku a humor a díky tomu patří k nejčtenějším českým autorům. Proslavil se svými knihami pro děti a je nejuznávanější a nejznámější současný český básník. Získal řadu nakladatelských cen, mezi nimi tři Zlaté stuhy za nejlepší dětskou knížku.
pátek
8
prosinec
16:00
František Kotleta je pseudonym českého spisovatele, který drží svou identitu v tajnosti. Patří mezi nejčtenější autory české akční sci-fi a fantasy literatury. První román vydal v roce 2010. Šlo o knihu Hustej nářez z oblíbené série Bratrstvo krve. Na besedě v DOMĚ KNIHY představí svou nejnovější knihu s názvem Rázová vlna, která je dokončením akčních postapokalyptických bestsellerů Spad a Poločas rozpadu.
pondělí
11
prosinec
16:00
Jan Budař, herec, režisér, hudebník a scenárista, představí svou knihu a audioknihu Princ Mamánek. Pohádku převedl i na filmová plátna, přičemž ztvárnil hlavního hrdinu. Jako herce ho znají diváci např. ze snímků Nuda v Brně, Vratné láhve, Horem pádem, Mistři a další. Jeho filmové účinkování již bylo oceněno čtyřmi Českými lvy.
úterý
12
prosinec
16:00
Miroslav Macek je stomatolog, publicista, překladatel, politik a spoluzakladatel Občanské demokratické strany. Dnes je hlavně zahradníkem na plný úvazek, sbírá vše, čeho jsou více než tři kusy, miluje les, běh luhy a háji, dobré jídlo a víno, poezii a černé kočky. Vraťte se s tímto autorem k nevypočitatelnému Saturninovi a dalším oblíbeným hrdinům.
středa
13
prosinec
17:30
Přijďte ochutnat vína, která se ideálně hodí ke štědrovečernímu stolu, na zimní večery vánočních svátků nebo jako dárek pod stromeček pro vaše blízké. Přátelskou degustací provede Navínko. Společně ochutnáme několik vín z rodinných vinařství a připraveno bude také občerstvení. NA AKCI JE NUTNÁ REZERVACE ZA POPLATEK 150 Kč/osoba.
čtvrtek
14
prosinec
16:00
Nejznámější český sexuolog Radim Uzel a bývalá ministryně spravedlnosti České republiky Daniela Kovářová představí svou novou knihu s podtitulem Čarodějnice neupalovat! Daniela Kovářová je spisovatelka a advokátka se specializací na rodinnou problematiku. Spolu s Radimem Uzlem, který vydal už desítky knižních publikací, tvoří skvělé duo, které dokáže humorně pohovořit o životě po padesátce.