RSS

KNIHCENTRUM.CZ - aktuálně

Křest knihy, beseda a autogramiáda spisovatelky. Knihu pokřtí redaktorka Dagmar Misařová. Manželství Julie a Robina prochází vleklou krizí, kterou přetne Robinovo nečekané zmizení. Julie najímá soukromého detektiva Teodora Tecla, aby po jejím manželovi pátral paralelně s policií. Už při prvním setkání mezi nimi přeskočí silná erotická jiskra. Naplní Teodor a Julie svou osudovou přitažlivost, anebo všechno dopadne úplně jinak?
detaily
Beseda a autogramiáda osobitého youtubera bude odstartována ve středu 6. dubna v 16.00.
detaily
Již druhé setkání v rámci projektu Coffee Talks! Hostem bude Ondřej Daněk, manažer Janáčkovy filharmonie Ostrava. A kdy? V úterý 5. dubna v kavárně Domu knihy KNIHCENTRUM.cz.
detaily
Přednáška terapeutky a lektorky. Naslouchejte svým pocitům a důvěřujte jim. Jsou kompasem na vaší cestě životem.
detaily
Pátek 1. dubna v 19.00 – Noc s Andersenem 2016 s audioknihou Malá mořská víla.
detaily
Beseda a autogramiáda. První kniha Ivana Landsmanna, bývalého horníka a emigranta. Rukopis byl dokončen v červnu 1986, ale kniha byla vydána až po třinácti letech v roce 1999. S převahou tehdy zvítězila v prestižní anketě Lidových novin o nejlepší knihu roku a během času se z ní stala „kultovka jako cyp“. Kniha přináší svéráznou, tragikomickou výpověď o nelehké cestě horníka, který z rázovitého prostředí ostravských dolů pozdního socialismu odchází do emigrace.
detaily
První opravdový kariérní rádce pro mladého člověka. Pokud chceš správně nastartovat svoji kariéru a splnit si své životní sny, pak je tato kniha přesně pro tebe. Obsahuje řadu inspirativních příběhů úspěšných mladých lidí i historek z celého světa, které tě pobaví a nakopnou tvou kariéru.
detaily
Beseda a autogramiáda ekonomky. Kam jsme za posledních pětadvacet let došli? V jaké „kondici“ se Česká republika dnes nachází? A především: Kam směřujeme? Renomovaná ekonomka s politologickým vzděláním ve své nové knize popisuje cestu, kterou jsme od tzv. sametové revoluce až po dnešek prošli.
detaily
Mezinárodní den štěstí se na celém světě slaví 20. března. Proč ale nebýt šťastnější každý den? K tomu nám má pomoci nejen nová sada inspirativních aforismů Sri Chinmoye „Buď šťastný“. Zveme Vás na besedu o klíčích ke spokojenějšímu a usměvavějšímu životu. Pořádá nakladatelství Madal Bal ve spolupráci s meditačním centrem Sri Chinmoye. „Je jen jedna chvíle, kdy být šťastný, a ta chvíle je teď.“ – Sri Chinmoy
detaily
Beseda a autogramiáda známé astroložky, spisovatelky a novinářky PhDr. Olgy Krumlovské, autorky řady knih s tématikou ezoteriky, lidového léčitelství a tajemných jevů. Beseda se zaměří na různé oblasti, např. astrologii, staré léčitelské praktiky, jógu, zdravý životní styl i mystická místa.
detaily
Zažijte korporátní bubnování a Tiny Beat - live show. Kniha Emoční kód úspěchu autorů Jiřího Vokáče Čmolíka a Moniky Urbanové přináší zbrusu nový pohled na emoční stránku člověka. Jasně vysvětluje vzájemné působení negativních emocí s dalšími rovinami života - zdraví, vztahy, prosperita.
detaily
Beseda a autogramiáda. Kuchařka plná nadupaných receptů prověřených opravdovým tátou a kopou mlsných malých pus. Obsahuje nejen deset tematických kapitol, kdy táta vaří polívky, dělá svačinky i oblíbené omáčky a těstoviny, ale také zápisky z Ondrova deníku, v nichž se mimo jiné dozvíte, jak nepropadnout alkoholismu, jak vyřešit problém a nevyžírat pořád ledničku.
detaily
Zpěvák čte dětem v rámci projektu Celé Česko čte dětem. Podpořte projekt a přijďte s dětmi strávit příjemné odpoledne v Domě knihy Knihcentrum.
detaily
Pravidelné tvoření s edicí TOPP probíhá každou druhou sobotu v měsíci a vy máte jedinečnou možnost navštívit Dům knihy Knihcentrum a vytvořit si s dětmi krásné výrobky. Tématem pro březen budou Velikonoce.
detaily
Beseda a autogramiáda koučky a lektorky. Pochybujete o svých rodičovských schopnostech? Máte pocit, že jako rodič selháváte? Pochopením souvislostí s vlastním dětstvím a stávajícím životem dokážete napravit výchovné omyly a převzaté vzorce chování od svých rodičů. Kniha motivuje dospělé a vede je k tomu, aby začali pracovat nejdřív na sobě a svém partnerském vztahu.
detaily
Beseda a autogramiáda akrobatického pilota. Na křídlech racků je autentický příběh člověka a současného špičkového pilota, který na cestě za svými sny nepolevil a neuhnul ani v nejtěžších životních zkouškách. Skrze tento neobyčejný příběh se s námi Jan dělí o svůj vnitřní svět, který je neviditelným základem každého našeho úspěchu.
detaily
Beseda a autogramiáda ostravského spisovatele, scenáristy a fotografa. Pokračování jeho samostatného díla Vila na Sadové, ve kterém hlavní hrdinka Bo znovu rozjíždí šokující pátrání plné napětí a nečekaných zvratů. Stejně jako předchozí kniha nabízí i Anděl smrti vhled do skrytých zákoutí Ostravy, o kterých ví jen málokdo. V temném stínu se dějí věci, ze kterých mrazí.
detaily
Beseda. Jsme stále v postmoderní situaci? Rozpadání liberální demokracie, sociálního státu a dalších prvků, které vytvářely náš svět po dobu několika desetiletí, svědčí o tom, že jsme mnohem spíše v situaci přechodu. Nadále však převažuje postmodernismus: kultura s roztříštěným vnímáním, myšlením, imaginací a vyjadřováním. Existují nějaká východiska? Lze se vymanit z myšlenkového vězení postmoderní ideologie?
detaily
Křest knihy, beseda a autogramiáda spisovatele a milovníka přírody. Hosté besedy budou herec Norbert Lichý a literární teoretik Lukáš Průša. Patnáct mnohdy až bizarních, ale přesto pravdivých příběhů o lovu a myslivosti spojuje nejen literární umění autora, ale i precizní znalost problematiky a prostředí.
detaily
KNIŽNÍ MENU V DOMĚ KNIHY KNIHCENTRUM.cz Ostrava! Chceš slevu 30, 50 nebo 70%? Či rovnou knihu zdarma? Čím více knih nakoupíš, tím větší slevu máš. KNIHCENTRUM.CZ – nejlepší místo pro nákup knih.
detaily
Oddělení