RSS

KNIHCENTRUM.CZ - aktuálně

V Domě knihy Knihcentrum se můžete ve čtvrtek 13. listopadu v 16:00 setkat se známým spisovatelem Jiřím Žáčkem. Autor představí nový titul Kniha čtyřverší. Od kolébky do hrobu nás provázejí malé, všední, zdánlivě bezvýznamné věci, které Jiří Žáček ve svých neobvyklých čtyřverších postavil na nové, význačnější místo.
detaily
Ve středu 12. listopadu v 16:00 Jana Richterová pokřtí svou novou knihu Zahrada lovec. Role kmotra se ujme známý reportér a fotograf Martin Straka. Ukázky z knihy bude číst herec Národního divadla Moravskoslezského Miroslav Rataj.
detaily
V úterý 11. listopadu v 17.00 se v Domě knihy Knihcentrum bude konat předpremiérová beseda souboru činohry Národního divadla Moravskoslezského. Večeře je strhující drama podle románu, který získal množství nejrůznějších ocenění a je přeložen do řady jazyků.
detaily
V úterý 11. listopadu v 15.00 můžete v Domě knihy Knihcentrum navštívit besedu a autogramiádu známého slovenského zpěváka a hudebníka Richarda Müllera. Jeho kniha fotografií Enter odhaluje z Richarda Müllera více, než si uvědomuje. Svět neživých věcí, předmětů a budov tepe jeho vnitřním světem. Vytváří dualitu živého a zmrazeného. Svět, který odhaluje, je pestrý a přitom smutný, je plný nečekaného prázdna a barevného naplnění.
detaily
V pondělí 10. listopadu v 16:00 si přijďte do Domu knihy Knihcentrum poslechnout pravidelný cyklus o zdravém životním stylu a výživě. Tématem bude Výživa pro sportovce rekreační i vrcholové.
detaily
V pondělí 10. listopadu v 16:00 proběhne v dětském koutku v Domě knihy Knihcentrum pravidelné tvoření s Kaštanovým krámkem. Přijďte si vyrobit z tvořivých sad rámeček s motivem koníka.
detaily
V pátek 7. listopadu v 16.00 proběhne v Domě knihy Knihcentrum beseda známé výživové poradkyně Antónie Mačingové, autorky knihy Zhubněte jednou provždy.
detaily
Ve čtvrtek 6. listopadu v 16:00 do Domu knihy Knihcentrum zavítá Eva Francová známá též pod jménem Kuchařka ze Svatojánu. Populární blogerka a kuchařka představí novou knihu, která je plná zdravých receptů a nápadů, jak připravit chutné jídlo.
detaily
Ve středu 5. listopadu v 16.00 se v Domě knihy Knihcentrum s PhDr. Andrew A. Urbišem dozvíte, co obnáší a jak vypadá terapie tmou. Pobyt ve tmě je prastarou metodou sebepoznání využívanou v mnoha lidských kulturách.
detaily
V pondělí 3. listopadu v 16.00 se v Domě knihy Knihcentrum setkáte s členem Janáčkovy filharmonie Ostrava Martinem Raškou.
detaily
V sobotu 1. listopadu v 15.00 proběhne v Domě knihy Knihcentrum tradiční zábavné sobotní vyrábění s knížkami TOPP. Každou první sobotu v měsíci si můžete s dětmi vytvořit zajímavý výrobek. Tématem pro sobotní tvoření bude Gumičkománie.
detaily
Známá spisovatelka a autorka ženských románů Kateřina Petrusová představí ve čtvrtek 30. října v 16:00 v Domě knihy Knihcentrum svou novou „dívčí“ knihu Pekáč buchet.
detaily
Ve středu 29. října v 16:00 v Domě knihy Knihcentrum můžete navštívit autorské čtení Jaroslava Kmenty nové knihy o Radovanu Krejčířovi - Padrino Krejčíř Afričan.
detaily
Prodloužený víkend plný výhodných nákupů pro vaše děti - knihy, audioknihy, hračky, puzzle, a jiné...
detaily
V pátek 24. října ve 14:00 v Domě knihy Knihcentrum proběhne setkání se zpěvákem Jožo Rážem a zároveň bude představena kniha Dany Čermákové s názvem Můj příběh – kniha mapuje životní osudy lídra legendární skupiny Elán.
detaily
Ve středu 22. října v 16:00 se v Domě knihy Knihcentrum uskuteční beseda a autogramiáda Ivana Mrázka. Autor představí knihu Drahé kameny starověkých civilizací.
detaily
V úterý 21. října v 16:00 hodin se můžete v Domě knihy Knihcentrum setkat se známou spisovatelkou Ivonou Březinovou. Autorka bude křtít novou knihu Fotbal s Fandou a leporelo U nás bydlí zvířata.
detaily
V pondělí 20. října v 16:00 se mohou vaše děti spolu s vámi těšit na pravidelné Tvoření s Kaštanovým krámkem.
detaily
Ostravský fotograf křtí knihu. V pátek 17. října v 16:00 v Domě knihy Knihcentrum pokřtí svou čerstvou novinku známý fotograf a novinář Martin Straka.
detaily
Do Domu knihy zavítá Jiří Vokáč Čmolík. Světový transformační řečník a spoluzakladatel globálního INNER WINNER INSTUTU, který hovořil na desítkách pódií po celém světě, propojuje principy neurověd s praktickou rovinou našich životů.
detaily