Nejnovější články
Nejoblíbenější

15.9. v 14:00 - 17:00 h. Besedy s piloty v rámci konání Dnů NATO.

Besedy s piloty v rámci konání Dnů NATO 

Pátek 15. září v 14.00 – 17.00 hodin – Besedy s piloty ke Dnům NATO. DŮM KNIHY Knihcentrum.cz

Tradiční besedy s piloty, které jsou součástí doprovodného programu XVII. ročníku Dnů NATO v Ostravě.


Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR jsou největší bezpečnostní přehlídkou v Evropě. Mottem akce je „Naše bezpečnost není samozřejmost a bez bezpečnosti není prosperita“, a proto je jejím hlavním cílem prezentovat široké veřejnosti co nejpestřejší škálu prostředků, kterými disponuje Česká republika a její spojenci na poli zajišťování bezpečnosti. Akce je řazena do „klubu prestižních evropských show“ a přestože náklady na ni každoročně rostou, veřejnost měla, má a vždy bude mít na tuto akci bezplatný vstup.


Hlavní program, který se odehrává na Letišti Leoše Janáčka Ostrava, se skládá z prezentace těžké vojenské, policejní i záchranářské techniky, dynamických ukázek výcviku speciálních jednotek, leteckých ukázek a prezentace výzbroje, výstroje a vybavení útvarů. Nikde jinde přitom není možné na jediném místě zhlédnout špičkové umění a techniku nejenom vojáků, hasičů a policistů, ale také celníků, vězeňské služby, městské policie a dalších elitních útvarů. Každým rokem se snaží organizátoři návštěvníkům akce nabídnout něco výjimečného.

Přibližný časový harmonogram
14:00-14:30 - USA (B-52, B-1)
14:30-15:00 - Polsko (Orlík)
15:00-15:30 - ČR (Gripen)
15:30-16:00 - Francie (Delta)
16:00-16:30 - bude upřesněno během akce
16:30-17:00 - Německo (Luftwaffe)

Rezervujte si místo na webových stránkách www.knihcentrum-ostrava.cz/rezervace. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Po celý měsíc září bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce Čím VÍCE knih nakoupíš, tím větší SLEVU máš. Akce platí do 30. 9. 2017.

Informace o akcích  v DOMĚ KNIHY naleznete také v mobilní aplikaci Moje Ostrava, kterou lze zdarma stáhnout pro Android i iOS

Akce v rámci projektu Dům knihy Živě!!! spolufinancuje statutární město Ostrava.

Přidat komentář