Nejnovější články
Nejoblíbenější

20.9. v 16.00 - 17.00 h. Václav Klaus ml.: Pondělní komentáře aneb Braňme normální svět.

Současné dění bude komentovat Václav Klaus ml. 

Středa 20. září v 16.00 – 17.00 hodin – Václav Klaus ml.: Pondělní komentáře aneb Braňme normální svět. DŮM KNIHY Knihcentrum.cz

Václav Klaus ml., bývalý ředitel gymnázia PORG a expert na oblast školství, přichází s knižním pokračováním úspěšných Pondělních komentářů. 

Každý týden, již více než 3 roky, píše břitké komentáře pro server Novinky.cz, které každé pondělí čte zhruba 200 tisíc lidí.

Václav Klaus ml. absolvoval Přírodovědeckou fakultu UK, přes 15 let vedl gymnázium a poté síť škol PORG. Středoškolský profesor matematiky, autor mnoha odborných článků a zatím jedné učebnice (Matematika pro trojkaře aneb Maturita v kapse; 2013), zakladatel Asociace aktivních škol (sdružuje přes 100 českých škol). Vede jeden z největších českých šachových klubů a dosud aktivně závodí na kole. Je členem expertního týmu předsedy ODS pro školství.

Pondělní komentáře aneb Braňme normální svět 
Každý týden, již více než 3 roky, píše Václav Klaus ml. své břitké komentáře na Novinky.cz. Netýkají se jenom školství, ale především nestárnou v čase. Není to "pěna dní". Koneckonců, přesvědčte se sami.

Rezervujte si místo na webových stránkách www.knihcentrum-ostrava.cz/rezervace. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Po celý měsíc září bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce Čím VÍCE knih nakoupíš, tím větší SLEVU máš. Akce platí do 30. 9. 2017.

Informace o akcích  v DOMĚ KNIHY naleznete také v mobilní aplikaci Moje Ostrava, kterou lze zdarma stáhnout pro Android i iOS

Akce v rámci projektu Dům knihy Živě!!! spolufinancuje statutární město Ostrava

 

Přidat komentář