Nejnovější články
Nejoblíbenější

5.10. v 18:00 - 19:00 h. Svatopluk Božák - RAAM 2017.

Ultramaratonec Svatopluk Božák posouvá své hranice

Čtvrtek 5. října v 18.00 - 19.00 hodin – Svatopluk Božák - RAAM 2017 – DŮM KNIHY Knihcentrum.cz

Cyklistický ultramaratonec se vrací na start amerického pekla jménem RAAM. Race Across America: 3000 mil dlouhý závod od západního pobřeží na východní. Dvanáctidenní časový limit, jízda nonstop s minimem spánku. Pouští, horami i nekonečnými rovinami. Dnem i nocí, v horku i v dešti... Doprovodný program 15. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů. Návštěvníci obdrží poukaz 1+1 ZDARMA na slavnostní zahájení festivalu.

Svatopluk Božák se vytrvalostní cyklistice intenzivně věnuje již od roku 2003. Začínal na 24hodinových závodech na horském kole. Jakožto vyznavač individuálních sportů jezdí tyto závody v sólo kategoriích. Již na druhém závodě kariéry se umístil na stupních vítězů a od té doby stál na bedně takřka po každém závodu. Ultramaratony ho zaujaly natolik, že se staly jeho hlavní cyklistickou náplní. Pravidelně se těchto akcí účastní a snaží se posunovat své hranice. Jak říká, jeho život se však netočí jen kolem kola. Rád se věnuje své rodině a práci kolem svého domu.

Festival outdoorových filmů

Mezinárodní festival outdoorových filmů je soutěžní putovní přehlídka outdoorových filmů. Za čtrnáct let své existence se stal ve své podstatě a charakteru největším filmovým soutěžním putovním festivalem nejen v České republice, ale také na světě. Festival je zaměřený na sporty i život s outdoorovou tématikou, na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové, ale také cestopisné. 


Po celý měsíc říjen bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce KNIŽNÍ HODY - Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš. Akce platí do 31. 10. 2017.

Rezervujte si místo na webových stránkách www.knihcentrum-ostrava.cz/rezervace. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Informace o akcích  v DOMĚ KNIHY naleznete také v mobilní aplikaci Moje Ostrava, kterou lze zdarma stáhnout pro Android i iOS

Akce v rámci projektu Dům knihy Živě!!! spolufinancuje statutární město Ostrava

Přidat komentář