RSS

KNIHCENTRUM.CZ - aktuálně

Kniha fotografických vzpomínek Roberta Vana je sestavena z více než sto devadesáti snímků, pocházejících z archivu fotografa. Kromě černobílých fotografií tu umělec poprvé zveřejňuje také barevné snímky. Významná část této velkolepé kolekce vznikla v New Yorku, Paříži, Miláně a dalších destinacích.
detaily
Jen málo českých cyklocestovatelů navštívilo země Střední Ameriky. Jan Evják navíc pronikl do nebezpečných oblastí, kam se cizincům nedoporučuje cestovat. A pořídil jedinečné fotografie, které běžně cykloturisté ze svých cest nevozí.
detaily
Tři cestovatelé po tři měsíce poznávali Thajce, Vietnamce, jejich země s bujnou bizarní přírodou a obdivovali výbuchy barev tropické flory. Vydejte se s Věrou Noskovou za dobrodružstvím.
detaily
Lucie Ehrenbergerová, Nicole Ehrenbergerová - A Cup of Style - Motivační diář 2017. Beseda a autogramiáda blogerek. Dvě sestry a nejlepší kamarádky zároveň, Lucka a Nicole. Již před více jak desetiletím se vrhly do světa blogování. Přes deníček, grafiku a celebrity, o kterých psaly dřív, se propracovaly až k A Cup of Style - blogu o módě, jejich životě a názorech. POZOR ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ AKCE!
detaily
Když se třicetiletému podnikateli rozpadne manželství a nic mu nevychází, vykašle se na všechno a začne cestovat. Rozhodne se vyrazit kolem světa stopem. Stopuje pouze bohaté lidi, cestuje letadly i limuzínou a nestojí ho to ani korunu. Poznává úspěšné lidi, učí se od nich a vidí svět slávy a bohatství.
detaily
Kniha o tom, že odvaha a strach se nevylučují. I se strachem můžete sebrat odvahu a dělat věci, které byste od sebe nečekali. Třeba psát blog jako autorka knihy (stastnyblog.cz).
detaily
Tématem besedy bude vlastenectví, vlastizrada a historické zkušenosti. Spisovatel se zaměří na nepopiratelný fakt, že se lidské dějiny vyvíjejí podle určitých zákonitostí, které na společnost působí, ať už si to lidé a jejich panovníci přejí nebo nepřejí.
detaily
Jak to bude probíhat na letišti? Co si s sebou můžete vzít do kabinového zavazadla? Jaké památky navštívíte? Co byste měli ochutnat ze specialit místní kuchyně? Nejen pro cestovatele připravujeme besedy s průvodci.
detaily
Beseda a autogramiáda. Kniha plná nápaditých receptů, které vám umožní zhubnout a zároveň si i pochutnat. Po bestsellerech Břicháč Tom a Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma se tak můžeme těšit na další inspiraci, jak snadno připravit výborné dietní jídlo.
detaily
Beseda s průvodcem o New Yorku. Rady na cestu. Vyrážíte do New Yorku? Nebo se jen chcete podělit o zkušenosti ze společného cestování? Přijďte mezi nás. Průvodkyně si pro vás připravila praktické rady na cestu.
detaily
Známá moderátorka Rádia City se ve své první knize Deník šílené matky dělí o zkušenosti s mateřstvím a především o svůj nekonečný humor a vtip. S nadsázkou řeší věčné téma moderní ženy – jak skloubit práci a děti? Knížka udělá radost všem ženám, přinese jim trochu pohody a vykouzlí úsměv.
detaily
Po bestselleru Dům v Bretani, který vyvolal velký ohlas u čtenářů, přichází autorka s dalšími příhodami ze svého bretaňského domova, ze svých cest do Česka a z dovolených po Evropě. Jako obvykle jsou její historky zábavné, mísí se v nich laskavý humor se sarkastickými postřehy, přičemž nešetří nikoho, ani sebe.
detaily
Tvoření s edicí TOPP. Pravidelné tvoření každou druhou sobotu v měsíci. Podzimní dekorace. Vytvoříme si veselé figurky z dýní a přírodních materiálů.
detaily
Tomáš Šebek byl v Afghánistánu dvakrát, v roce 2013 a 2015, pokaždé s Lékaři bez hranic. Mezi zákroky, při nichž operoval těžce zraněné z bojů i léčil docela „běžné“ úrazy, fotil a psal. Výsledkem je soubor záznamů, které zaujmou nejen autentickou a syrovou výpovědí, ale i neotřelým pohledem na život v pusté hornaté krajině.
detaily
Komponovaný pořad (film, foto, hudba, slovo), během kterého navštívíte nejen pralesy s pijavicemi a buddhistické chrámy v Bangkoku. Dozvíte se také pozoruhodnosti ze života domorodců. Doprovodný program 14. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů. Návštěvníci obdrží poukaz 1+1 ZDARMA na slavnostní zahájení festivalu.
detaily
Každý týden, již více než 2 roky, píše Václav Klaus ml. své břitké komentáře na zpravodajský server Novinky.cz. Netýkají se jenom školství, ale především nestárnou v čase. Koneckonců přesvědčte se sami.
detaily
Leopold Sulovský povypráví o Expedici Grónsko 2014, která zdolala hory Ketil Pyramide a hlavně Ulamertorsuaq cestou Moby Dick. Ulamertorsuaq je hora na jihu Grónska, která díky své těžce přístupné západní stěně má značný význam mezi alpinisty. Obě hory se vyznačují až 1000 metrů vysokou žulovou stěnou. Doprovodný program 14. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů. Návštěvníci obdrží poukaz 1+1 ZDARMA na slavnostní zahájení festivalu.
detaily
Prof. MUDr. Pavel Ševčík,CSc., přednosta KARIM FN Ostrava a proděkan LF Ostravské univerzity, měl tu čest být v antarktické letní sezóně v lednu a únoru 2011 prvním lékařem na stanici brněnské Masarykovy univerzity J.G. Mendela na ostrově James Ross v Antarktidě. Zážitky z prvního setkání s nejodlehlejším kontinentem byly nezapomenutelné.
detaily
KNIŽNÍ MENU V KNIHKUPECTVÍ KNIHCENTRUM.cz. Chceš slevu 30, 50 nebo 70%? Či rovnou knihu zdarma? Čím více knih nakoupíš, tím větší slevu máš. KNIHCENTRUM.CZ – nejlepší místo pro nákup knih.
detaily
Beseda a autogramiáda. Advokátka Klára Samková nedávno zaujala vystoupením, při němž na půdě Poslanecké sněmovny kritizovala islám tak ostře, že přiměla tureckého velvyslance k demonstrativnímu odchodu ze sálu. V knížce mimo jiné vysvětluje, jak dospěla ke svým postojům.
detaily
Oddělení