RSS

KNIHCENTRUM.CZ - aktuálně

KNIŽNÍ MENU V KNIHKUPECTVÍ KNIHCENTRUM.cz. Chceš slevu 30, 50 nebo 70%? Či rovnou knihu zdarma? Čím více knih nakoupíš, tím větší slevu máš. KNIHCENTRUM.CZ – nejlepší místo pro nákup knih.
detaily
Beseda a autogramiáda. Advokátka Klára Samková nedávno zaujala vystoupením, při němž na půdě Poslanecké sněmovny kritizovala islám tak ostře, že přiměla tureckého velvyslance k demonstrativnímu odchodu ze sálu. V knížce mimo jiné vysvětluje, jak dospěla ke svým postojům.
detaily
Beseda a autogramiáda. O sexuálních libůstkách slavných lidí jejich životopisci zpravidla mlčí, což však neznamená, že by významné osobnosti nebyly bytostmi z masa a krve.
detaily
Zúčastněte se mimořádné akce, kterou pořádá v Komenského sadech Centrum kultury a vzdělávání s dalšími kulturními organizacemi města Ostravy. V rámci programu si KNIHCENTRUM.cz pro vás připravilo výtvarný tvůrčí workshop pro děti s edicí TOPP.
detaily
Lovci lebek. Autorské čtení, beseda a autogramiáda spisovatelky. Posledních deset let zatemnila Jaroslavův mozek jediná myšlenka. Myšlenka na pomstu. Tehdy boss ukrajinské mafie zastřelil jeho kolegu Lukyho, po kterém zůstala těhotná žena.
detaily
Beseda a autogramiáda ostravské spisovatelky. Příběh s detektivní zápletkou zavádí čtenáře do neutěšeného prostředí ostravské periferie, kde je nalezeno tělo zavražděného muže. Ačkoli první stopy policejního vyšetřování vedou téměř neomylně k místnímu podivínovi, vyšetřovatelé začínají postupně rozkrývat složitě spletenou síť.
detaily
Tradiční besedy s piloty, které jsou součástí doprovodného programu XVI. ročníku Dnů NATO v Ostravě.
detaily
Předpremiérová beseda se souborem muzikálu Národního divadla moravskoslezského. Josef v novém a ještě zářivějším plášti se vrací! Setkání s tvůrčím týmem při příležitosti obnovené premiéry muzikálu Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť.
detaily
S duší Japonky. Křest, beseda a autogramiáda. Pokračování úspěšné knihy Suši v duši. Denisa Ogino pokračuje ve vyprávění svého příběhu „slovenské“ Japonky, která odjela na návštěvu Slovenska a už se do Japonska nesměla vrátit, protože jí to její manžel Shige zakázal. Čím vším musí ona i její syn projít? A najde nakonec Denisa štěstí, o němž snila? Knihu pokřtí operní zpěvačka Nao Higano.
detaily
Beseda a autogramiáda cestovatelky, která ve Střední Asii dva roky pracovala a cestovala. Vyprávění o skutečném životě lidí ve středoasijských městech i zapadlých horských vískách, o pohádkově krásných památkách, orientálních bazarech i úchvatných velehorách.
detaily
Vyrážíte s námi do Říma, Neapole, Tivoli, na Vesuv či jiná místa v blízkosti Věčného města? Nebo se jen chcete podělit o zkušenosti z našeho společného cestování? Přijďte mezi nás. Průvodkyně Barbora Šupíková si pro vás připravila praktické rady na cestu.
detaily
Pravidelné tvoření každou druhou sobotu v měsíci. Vyrábíme stojánky na tužky.
detaily
Beseda a autogramiáda. Kniha rozhovorů s Miloněm Čepelkou není jen pohledem do zákulisí oblíbeného českého divadla, je pohledem za kulisy samotného Miloně Čepelky. Někdy je to docela horor, jindy velká legrace.
detaily
Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat Připojte se k naší akci. Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat.
detaily
KNIHCENTRUM.cz a Audioteka.cz se pro letošní rok zapojí do nově vzniklého fóra Meltingpot, které je součástí multižánrového festivalu Colours of Ostrava. Jeho první ročník nabízí pro účastníky rozmanitý program ve formě přednášek, diskuzí a autogramiád, které bude zajišťovat mimo jiné i KNIHCENTRUM.cz stage. V příjemném prostředí plné literatury bude probíhat setkávání návštěvníků fóra s autory. V programu celého festivalu jsou zahrnuty různé oblasti. Kromě literatury i politika, věda, filosofie a design.
detaily
Vyrážíte s námi do Londýna, Windsoru, Brightonu, Stonehenge či jiných míst v blízkosti anglické metropole? Nebo se jen chcete podělit o zkušenosti z našeho společného cestování? Přijďte mezi nás. Naše průvodkyně Michaela Smékalová si pro vás připravila praktické rady na cestu, informace ze zákulisí našich zájezdů do Anglie i další zajímavé tipy.
detaily
Vyrážíte s námi do francouzské metropole? Nebo se jen chcete podělit o zkušenosti z našeho společného cestování? Přijďte mezi nás! Průvodkyně Veronika Uhrová si pro vás připravila praktické rady na cestu, informace ze zákulisí zájezdů do Paříže i další zajímavé tipy.
detaily
Dům knihy Ostrava nabízí slevu 20% pro návštěvníky fóra MELTINGPOT a festivalu Colours of Ostrava.
detaily
Zveme vás na vernisáž absolventů Kurzu kreativní fotografie pod vedením Jana Kováče a Lubomíra Fridricha. Kurz kreativní fotografie je učební program, který má za cíl provést studenty širokým odvětvím moderní digitální fotografie. Vyvrcholením kurzu je vernisáž, která představí to nejlepší z tvorby kurzistů. Výstava potrvá do 31. 8. 2016. Webové stránky: www.mojefotoskola.cz.
detaily
Objevte příběh Clemense Kubyho, kterému nikdo nechtěl uvěřit. A přesto je sám Kuby živoucím důkazem. L2: Brána života! - Liberto Jaroslava Duška s hudbou Ondřeje Smeykala v NDM.
detaily
Oddělení