RSS

KNIHCENTRUM.CZ - aktuálně

Zveme vás na vernisáž absolventů Kurzu kreativní fotografie pod vedením Jana Kováče a Lubomíra Fridricha. Kurz kreativní fotografie je učební program, který má za cíl provést studenty širokým odvětvím moderní digitální fotografie. Vyvrcholením kurzu je vernisáž, která představí to nejlepší z tvorby kurzistů. Výstava potrvá do 31. 8. 2016. Webové stránky: www.mojefotoskola.cz.
detaily
Beseda a autogramiáda reportérky a cestovatelky. Cestování má mnoho tváří, a pokud se člověk omezuje jen na instantní poznávací zájezdy od cestovních kanceláří, možná se o něco ochuzuje. Není nezbytně nutné být šíleným dobrodruhem ani závratným boháčem. Naopak! Cesty bez cestovky vyjdou obvykle levněji.
detaily
Vystoupení pro děti, autogramiáda. Honzík je trpaslík, který nerad spinká, a tak pomocí kouzelného zaklínadla cestuje po světě. Navštíví zajímavé země, kde potká nové kamarády a zažije s nimi spoustu legrace a dobrodružství. Knihu ilustroval Adolf Dudek.
detaily
Beseda a autogramiáda světoznámé autorky bestsellerů pro ženy. Pařížský byt, co zůstal sedmdesát let zavřený. Balíček dopisů, v nichž si milenci slibují věčnou lásku, vůně starého parfému, gramofonová deska s nostalgickým šansonem. Tajemství, které čeká, až je někdo odhalí.
detaily
Beseda a autogramiáda. Kniha, která vám ukáže cestu ke kráse, sebevědomí a charismatu. Lidé se k vám budou chovat takovým způsobem, k jakému je budete inspirovat. Dagmar Gabulová, první certifikovaná expertka na styl pro ČR a SR, ví, jaké oblečení vám pomůže k úspěchu.
detaily
Beseda a autogramiáda. Dvě úžasné mladé herečky vydávají svůj deník plný (ne)skutečných zážitků. Kniha o tom, jak žijí, co dělají a čím se baví dvě Sedmilhářky, které nedodržují žádná pravidla, rychlost, předpisy, předbíhají ve frontách, zvoní na cizí zvonky a zapomínají dětem vyměňovat pleny.
detaily
Každou druhou sobotu v měsíci. Přijďte kouzlit z papíru. Těšte se na mimořádné tvoření na Hlavní třídě v Ostravě - Porubě u příležitosti konání Mezinárodního festivalu nového cirkusu a pouličního divadla CIRKULUM.
detaily
Přednáška. Návštěva amerických národních parků je snem mnoha Čechů. Většina z nich odjíždí do USA s cestovními kancelářemi, je ale snadné navštívit tato krásná místa bez cestovní kanceláře. Královéhradecký pediatr Ladislav Hanousek cestuje po USA již dvacet let a vydal několik knih, které poskytují potřebné informace k cestování po všech významnějších národních parcích.
detaily
Křest knihy, beseda a autogramiáda. Účast přislíbili bratr Milan Srniček a Marek Jankulovski, legenda Baníku a spoluhráč Pavla Srnička. Pavel Srniček byl borec. Nikdy nezapomněl, odkud se vydal do světa velkého fotbalu. Svůj silný životní příběh shrnul v otevřené a upřímné autobiografii, kterou stihl vydat jen pár dnů před svým odchodem.
detaily
Beseda a autogramiáda. Naší první povinností je mít rád sám sebe, teprve potom uděláme šťastnými také ostatní. V této uspěchané době máme tendenci na sebe zapomínat. Kateřina Kantová vystudovala klinickou psychologii a propaguje pozitivní psychologii.
detaily
Křest knihy, beseda a autogramiáda. Knihu pokřtí spisovatel Vladimír Páral. V knize autorka klade sžíravé otázky současnosti naplno, drsně a zcela bez skrupulí. Nakolik společenské klima ovlivňuje morálku, obecné mínění a jednotlivé lidské osudy? Je mravně výše prostitutka nebo ctihodní podnikatelé či politici platící za informace prostitutce?
detaily
Beseda a autogramiáda. Kniha je určena lidem, které zajímá, kolik soli ve své každodenní stravě snědí. Publikace nepřináší žádná stravovací dogmata. Vedle varování obsahuje mnoho důležitých informací, možností řešení a hlavních zásad změny ve stravování.
detaily
Beseda a autogramiáda. Zkušený spisovatel a publicista Jefim Fištejn nabízí v knize mozaiku pohledů na naši civilizaci i na svět islámu. Hrozí naší unavené Evropě, že ji rozloží rychle se množící muslimský cizopasník? Hostem besedy bude Zdeněk Čech z nakladatelství Daranus.
detaily
KNIŽNÍ MENU V KNIHKUPECTVÍ KNIHCENTRUM.cz Ostrava! Chceš slevu 30, 50 nebo 70%? Či rovnou knihu zdarma? Čím více knih nakoupíš, tím větší slevu máš. KNIHCENTRUM.CZ – nejlepší místo pro nákup knih.
detaily
Přednáška. Kniha pojednává o jedné z nejpozoruhodnějších osobností české divadelní režie třicátých let. Snahou autorky bylo podat komplexní obraz Stiborových mnohostranných divadelních aktivit a pokusit se objektivně zhodnotit jeho přínos českému divadlu.
detaily
Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat Připojte se k naší akci. Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat.
detaily
AKCE BYLA ZRUŠENA! Beseda a autogramiáda herce, zpěváka a textaře. Josef Laufer představí svou již druhou knihu. Není to pouze kniha vzpomínek, ale soubor povídek, které se odehrávají kolem nás. Knihu ilustroval Vít Haderka.
detaily
Přednáška. Ještě před pouhým stoletím byla znalost našich předků nedílnou součástí rodinného dědictví, během 20. století však jako bychom ztratili paměť. Kdo byli lidé, bez nichž byste tu nebyli? Jaké byly jejich osudy, kde žili, čím se živili a jak umírali? Lenka Peremská se zabývá dohledáváním rodokmenu a jeho následným zpracováním do čtivé a přehledné rodinné kroniky.
detaily
Máte rádi Maxipsa Fíka a králíky z klobouku? V knihkupectví KNIHCENTRUM.cz proběhne čtení dětem s hercem Josefem Dvořákem. Podpořte myšlenku organizace Celé Česko čte dětem a těšte se na veselé příhody večerníčkových postaviček ve středu 18. května v 16.00.
detaily
Beseda a autogramiáda odborníka na etiketu. Když se řekne "do kapsy", myslí se tím něco, co máme pořád po ruce, co je pohotově k dispozici, co můžeme mít stále u sebe. Taková je Etiketa do kapsy: stručná, jasná, přehledná, malého formátu, tak aby čtenář jen sáhl, nalistoval téma, které ho zajímá, a měl rázem jasno.
detaily
Oddělení