RSS

KNIHCENTRUM.CZ - aktuálně

Vyrážíte s námi do Londýna, Windsoru, Brightonu, Stonehenge či jiných míst v blízkosti anglické metropole? Nebo se jen chcete podělit o zkušenosti z našeho společného cestování? Přijďte mezi nás. Naše průvodkyně Michaela Smékalová si pro vás připravila praktické rady na cestu, informace ze zákulisí našich zájezdů do Anglie i další zajímavé tipy.
detaily
KNIHCENTRUM.cz a Audioteka.cz se pro letošní rok zapojí do nově vzniklého fóra Meltingpot, které je součástí multižánrového festivalu Colours of Ostrava. Jeho první ročník nabízí pro účastníky rozmanitý program ve formě přednášek, diskuzí a autogramiád, které bude zajišťovat mimo jiné i KNIHCENTRUM.cz stage. V příjemném prostředí plné literatury bude probíhat setkávání návštěvníků fóra s autory. V programu celého festivalu jsou zahrnuty různé oblasti. Kromě literatury i politika, věda, filosofie a design.
detaily
Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat Připojte se k naší akci. Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat.
detaily
Vyrážíte s námi do francouzské metropole? Nebo se jen chcete podělit o zkušenosti z našeho společného cestování? Přijďte mezi nás! Průvodkyně Veronika Uhrová si pro vás připravila praktické rady na cestu, informace ze zákulisí zájezdů do Paříže i další zajímavé tipy.
detaily
Dům knihy Ostrava nabízí slevu 20% pro návštěvníky fóra MELTINGPOT a festivalu Colours of Ostrava.
detaily
KNIŽNÍ MENU V KNIHKUPECTVÍ KNIHCENTRUM.cz Ostrava! Chceš slevu 30, 50 nebo 70%? Či rovnou knihu zdarma? Čím více knih nakoupíš, tím větší slevu máš. KNIHCENTRUM.CZ – nejlepší místo pro nákup knih.
detaily
Zveme vás na vernisáž absolventů Kurzu kreativní fotografie pod vedením Jana Kováče a Lubomíra Fridricha. Kurz kreativní fotografie je učební program, který má za cíl provést studenty širokým odvětvím moderní digitální fotografie. Vyvrcholením kurzu je vernisáž, která představí to nejlepší z tvorby kurzistů. Výstava potrvá do 31. 8. 2016. Webové stránky: www.mojefotoskola.cz.
detaily
Objevte příběh Clemense Kubyho, kterému nikdo nechtěl uvěřit. A přesto je sám Kuby živoucím důkazem. L2: Brána života! - Liberto Jaroslava Duška s hudbou Ondřeje Smeykala v NDM.
detaily
Beseda a autogramiáda reportérky a cestovatelky. Cestování má mnoho tváří, a pokud se člověk omezuje jen na instantní poznávací zájezdy od cestovních kanceláří, možná se o něco ochuzuje. Není nezbytně nutné být šíleným dobrodruhem ani závratným boháčem. Naopak! Cesty bez cestovky vyjdou obvykle levněji.
detaily
Pohádkové kreslení Adolfa Dudka u příležitosti vydání nové knihy Cestovatelské pohádky spojené s autogramiádou a křtem knihy za účasti všech tří autorů.
detaily
Beseda a autogramiáda světoznámé autorky bestsellerů pro ženy. Pařížský byt, co zůstal sedmdesát let zavřený. Balíček dopisů, v nichž si milenci slibují věčnou lásku, vůně starého parfému, gramofonová deska s nostalgickým šansonem. Tajemství, které čeká, až je někdo odhalí.
detaily
Beseda a autogramiáda. Kniha, která vám ukáže cestu ke kráse, sebevědomí a charismatu. Lidé se k vám budou chovat takovým způsobem, k jakému je budete inspirovat. Dagmar Gabulová, první certifikovaná expertka na styl pro ČR a SR, ví, jaké oblečení vám pomůže k úspěchu.
detaily
Beseda a autogramiáda. Dvě úžasné mladé herečky vydávají svůj deník plný (ne)skutečných zážitků. Kniha o tom, jak žijí, co dělají a čím se baví dvě Sedmilhářky, které nedodržují žádná pravidla, rychlost, předpisy, předbíhají ve frontách, zvoní na cizí zvonky a zapomínají dětem vyměňovat pleny.
detaily
Každou druhou sobotu v měsíci. Přijďte kouzlit z papíru. Těšte se na mimořádné tvoření na Hlavní třídě v Ostravě - Porubě u příležitosti konání Mezinárodního festivalu nového cirkusu a pouličního divadla CIRKULUM.
detaily
Přednáška. Návštěva amerických národních parků je snem mnoha Čechů. Většina z nich odjíždí do USA s cestovními kancelářemi, je ale snadné navštívit tato krásná místa bez cestovní kanceláře. Královéhradecký pediatr Ladislav Hanousek cestuje po USA již dvacet let a vydal několik knih, které poskytují potřebné informace k cestování po všech významnějších národních parcích.
detaily
Křest knihy, beseda a autogramiáda. Účast přislíbili bratr Milan Srniček a Marek Jankulovski, legenda Baníku a spoluhráč Pavla Srnička. Pavel Srniček byl borec. Nikdy nezapomněl, odkud se vydal do světa velkého fotbalu. Svůj silný životní příběh shrnul v otevřené a upřímné autobiografii, kterou stihl vydat jen pár dnů před svým odchodem.
detaily
Beseda a autogramiáda. Naší první povinností je mít rád sám sebe, teprve potom uděláme šťastnými také ostatní. V této uspěchané době máme tendenci na sebe zapomínat. Kateřina Kantová vystudovala klinickou psychologii a propaguje pozitivní psychologii.
detaily
Křest knihy, beseda a autogramiáda. Knihu pokřtí spisovatel Vladimír Páral. V knize autorka klade sžíravé otázky současnosti naplno, drsně a zcela bez skrupulí. Nakolik společenské klima ovlivňuje morálku, obecné mínění a jednotlivé lidské osudy? Je mravně výše prostitutka nebo ctihodní podnikatelé či politici platící za informace prostitutce?
detaily
Beseda a autogramiáda. Kniha je určena lidem, které zajímá, kolik soli ve své každodenní stravě snědí. Publikace nepřináší žádná stravovací dogmata. Vedle varování obsahuje mnoho důležitých informací, možností řešení a hlavních zásad změny ve stravování.
detaily
Beseda a autogramiáda. Zkušený spisovatel a publicista Jefim Fištejn nabízí v knize mozaiku pohledů na naši civilizaci i na svět islámu. Hrozí naší unavené Evropě, že ji rozloží rychle se množící muslimský cizopasník? Hostem besedy bude Zdeněk Čech z nakladatelství Daranus.
detaily
Oddělení